Słupek łazienkowy Defra Granada
Łazienka

Słupki łazienkowe – top 5 słupków w 2022 roku!

Odpowiednio dobrane meble łazienkowe, to ważna kwestia podczas aranżowania naszych łazienek. Mogłoby się wydawać, że to łatwe, bo przecież wybór mebli do łazienki jest spory. Ale dobór mebli łazienkowych powinien być rozpatrywany indywidualnie. Dobrze dobrane szafki i słupki łazienkowe, to gwarancja nie tylko estetyki w naszym łazienkowym wnętrzu, ale również funkcjonalności. Jakie powinny być meble łazienkowe? Czym jest słupek i jakie rozmiary mebli powinny znaleźć się w naszej łazience. Czy wybór jest na prewno taki prosty jak nam się wydaje? Sprawdźmy przegląd najlepszych słupków łazienkowych, które są absolutnym trendem na rynku. Czym właściwie są słupki łazienkowe? To nic innego jak wysokie szafki, wiszące lub stojące z boku w naszej łazience. Słupki łazienkowe wiszące są idealnym elementem dopełniającym wnętrze naszej łazienki, to szafki nie tylko ładne, ale również praktyczne. Zobaczmy, na jakie warto zwrócić uwagę.

www.lazienkiabc.pl

Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Crea

Słupek łazienkowy Cersanit, to idealny mebel, który stwarza przestrzeń i możliwości do przechowywania drobiazgów, ale również ręczników, czy detergentów. Wszystko można sobie w nim doskonale zorganizować, ponieważ półki w modelu jakim jest słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Crea są regulowane. Dostępność do słupka łazienkowego to również ważna kwestia, z racji, że słupek łazienkowy Cersanit jest słupkiem wiszącym, możemy zamontować go na dowolnej wysokości, dogodnej dla nas. Korzystać mogą z niego zarówno osoby wysokie, jak i niskie, czy dzieci. W słupku łazienkowym 40cm jest wiele miejsca do przechowywania również wyższych butelek, a także rzeczy płaskich, ponieważ posiada on funkcjonalną, pojemną szufladę. Jest to dodatkowe ułatwienie organizacji i możliwość pochowania przedmiotów. Zapewnia to również elegancki i prosty wygląd, a także pełny wysuw szuflady, jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla łazienek.

Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Crea

Słupek łazienkowy 30 cm Defra Granada

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest stosowanie w szufladach prowadnicy typu SLIM. Pojawia się ona właśnie w słupku łazienkowym 30cm Defra Granada. Pozwala to przede wszystkim na lepsze wykorzystanie przestrzeni szuflady, a ponadto całkowity wysuw szuflady. Jeśli słupek łazienkowy 30cm wykorzystywany jest do przechowywania bielizny, płaskich akcesoriów, czy kosmetyków, a także ręczników, to ten słupek jest właśnie dla nas. Słupek łazienkowy z prowadnicami SLIM i systemem Soft Close, czyli cichym domykaniem sprawdzi się w naszym domu idealnie. Ponad to, nie da się ukryć, że słupek łazienkowy 30cm Defra Granada, będzie elementem, który z pewnością zwrócimy uwagę, ponieważ ma on ciekawy wygląd i kolorystykę. Ma on bowiem kilka wariantów kolorystycznych, z czego jeden z nich to czarny beton. Idealnie wpasować się może w styl nowoczesnych łazienek. Ten słupek łazienkowy wygląda bardzo efektownie, idealnie harmonizuje zarówno ze złotymi elementami, czernią, czy chromem. Dodatkowo jest on bardzo funkcjonalny i praktyczny.

Słupek łazienkowy 30 cm Defra Granada

Słupek łazienkowy 40 cm Elita Kwadro Plus

Słupek łazienkowy tej znanej wszystkim marki, jest idealnym dopełnieniem zarówno klasycznych jak i nowoczesnych łazienek. Odporne na wilgoć, lakierowane szafki są eleganckie i łatwo je utrzymać w czystości. Ponad to słupek łazienkowy jest wiszący, więc nie zajmuje dużo miejsca i łatwo można wysprzątać przestrzeń pod nim. Słupek łazienkowy 40 cm Elita Kwadro Plus, to słupek dwudrzwiowy, który jest doskonałym miejscem na przechowywanie kosmetyków, akcesoriów i innych przyborów, które są niezbędne w łazience. Dzięki temu, że słupek łazienkowy 40cm jest niewielkich rozmiarów, pozwala na zaoszczędzenie miejsca w łazience. Słupek posiada również 4 półki, które mają regulowaną wysokość. Dodatkowo, słupek łazienkowy 40cm Elita Kwadro Plus również posiada system zawiasów z cichym domykaniem, dzięki temu możemy z szafki korzystać dużo bardziej komfortowo. Słupek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które posłużą nam wiele lat, a dzięki temu, że ma uniwersalny i jednocześnie elegancki wygląd, to wpasuje się w aranżacje wielu łazienek.

Słupek łazienkowy 40 cm Elita Kwadro Plus

Słupek łazienkowy 30 cm Elita Barcelona

Słupek łazienkowy 30 cm, jest rodzajem szafki podwieszanej. Dzięki temu również możemy zyskać wiele przestrzeni w łazience, a ponadto, zachować czysty i schludny wizerunek przestrzeni. Słupek łazienkowy 30 cm Elita Barcelona posiada dwoje drzwi z chromowanymi uchwytami. To również model słupka, który posiada system zawiasów z cichym domykiem, zwany Soft Close, który podnosi komfort użytkowania szafki. Kolejnym atutem szafki łazienkowej słupka, jest to, że wyposażony jest w 4 półki, które ułatwiają przechowywanie. Możemy je dowolnie dostosować do swoich potrzeb, ponieważ są one regulowane. Meble Elita, w tym słupek łazienkowy 30cm, są wykonane z wysokiej jakości materiałów. To nie tylko fronty i korpusy wykonane z płyty laminowanej, ale również wysokiej klasy okucia i zawiasy. Warto rozpoznać propozycję słupka jednej z wiodących marek na rynku mebli łazienkowych. Szafki łazienkowe słupki Elita, to bardzo dobrej jakości meble, które idealnie wpasują się we wnętrze naszych łazienek, zarówno tych nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych.

Słupek łazienkowy 30 cm Elita Barcelona

Słupek łazienkowy 35 cm Koło Rekord

Słupek łazienkowy 35cm, to minimalistyczny mebel łazienkowy. Jeśli lubimy prostotę i minimalizm, a jednocześnie nutkę nowoczesności, to szafka łazienkowa słupek Koło Rekord, będzie idealnie wpasowywać się w nasz gust. Biały słupek, wykonany z połyskujących płyt, można zamontować w prosty sposób w swojej łazience. Dzięki temu, że to słupek łazienkowy wiszący, możemy zamontować go na dowolnej wysokości i dostosować go do własnych potrzeb. Oczywiście, jeśli jesteśmy zwolennikami słupków stojących, możemy zamontować dodatkowo nóżki stojące na których słupek będzie stał. Dodatkowo w słupku łazienkowym wiszącym, zastosowano specjalny mechanizm, który pozwala na ciche i łagodne zamykanie drzwi. Technologia ta zwiększa wygodę i zapobiega hałaśliwemu trzaskaniu drzwiami. Bardzo ciekawym rozwiązaniem i istotną informacją jest fakt, że słupek łazienkowy 35cm ma miejsce na kosz na bieliznę. Pozwoli nam to na zaoszczędzenie miejsca w łazience na kosz tradycyjny. Sprawdzi się to zwłaszcza w łazienkach o mniejszej przestrzeni.