Słupek łazienkowy 40 cm Elita Kwadro Plus
Łazienka

Recenzja – Słupek łazienkowy 40 cm Elita Kwadro Plus

Słupki łazienkowe, to znacznie więcej niż szafki w łazience stanowić one mogą nie tylko praktyczny i funkcjonalny schowek, ale również mają wpływ na całą aranżację łazienki. Jeśli ktoś stawia na prostotę i klasykę, powinien koniecznie zainteresować się słupkiem łazienkowym 40cm Elita Kwadro Plus. Dlaczego? Ponieważ jest to słupek łazienkowy wiszący, który pokryty jest laminatem i występuje w kolorze białym. Biel doskonale rozświetli łazienkę i nada jej klasycznego wymiaru. Meble lakierowane są również dodatkowo eleganckie, a to za sprawą połysku. Słupek łazienkowy 40 cm Elita Kwadro Plus występuje również w innych wariantach kolorystycznych, dlatego sama forma będzie bardzo klasyczna, ale kolor można dobrać indywidualnie pod nasze wnętrze.

Biały słupek łazienkowy 40 cm Elita Kwadro Plus

Słupek łazienkowy biały połysk wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, które zabezpieczone są przed oddziaływaniem wilgoci. Szafka słupek łazienkowy, jest zatem bardzo odporny na czynniki powstające w łazience właściwie każdego dnia. Firma Elita działa od 1998 roku i znana jest z doskonałej jakości mebli łazienkowych. Warto, więc zaufać sprawdzonej firmie i wybrać model słupka opierając się nie tylko na designie, ale również jakości. Dzięki temu, że słupek zabezpieczony jest przed wilgocią, jego powierzchnia nie deformuje się, a okleina nie odchodzi, słupek łazienkowy będzie funkcjonował doskonale nawet przy częstym i wieloletnim używaniu.

Inne ciekawostki o słupku Elita Kwadro plus

Co jeszcze można powiedzieć o słupku łazienkowym 40 cm Elita Kwadro Plus? Z pewnością to, że jego dużym atutem są regulowane półki, pozwala to na ułożenie rzeczy wygodnie i z dostępem dla wszystkim domowników, dokładnie tak jak chcemy. Dodatkowym plusem słupka łazienkowego 40cm jest to, że jest zmontowany i nie trzeba tracić czasu na skręcenie mebla, tylko od razu po rozpakowaniu możemy zacząć z niego korzystać. Słupek łazienkowy wiszący to świetne rozwiązanie również do niewielkich łazienek. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca ze względu na swój rozmiar, a jednocześnie wisząc sprawia wrażenie powiększonej przestrzeni. Szukając słupka odpowiedniego dla siebie, sprawdźmy jeszcze inne modele kolorystyczne firmy Elita – słupek łazienkowy 30 cm Elita Barcelona być może również spełni oczekiwania wobec idealnego słupka w naszej łazience.