Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Crea
Łazienka

Recenzja – Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Crea

Meble łazienkowe z linii Cersanit Crea, są stworzone z myślą o osobach, które lubią łączyć funkcjonalność z eleganckim, ale prostym wyglądem. Słupek łazienkowy 40cm, jest słupkiem wiszącym. To jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań, ponieważ sprawdzi się zarówno w większych jak i mniejszych łazienkach. Słupek łazienkowy wiszący, ma to do siebie, że nie zajmuje zbyt wiele miejsca, ale jest pojemny i praktyczny. Łatwo też wysprzątać pod słupkiem, ponieważ wisi on nad podłogą. Dodatkowo tego rodzaju szafki łazienkowe i słupki mieszczą wiele przedmiotów, można w nich schować zarówno ręczniki, jak i kosmetyki, czy chemię. Wąski słupek łazienkowy może przydać się w każdym domu. Jeśli brakuje nam półek i szafek, a mamy mało miejsca w łazience, to słupek łazienkowy 40 cm sprawdzi się tu doskonale.

Efektowny słupek łazienkowy Cersanit Crea

Należy podkreślić, że słupek łazienkowy Cersanit zbudowany jest z płyty wilgocioodpornej. Dzięki temu zabezpieczony jest przed oparami i skraplaniem, a w łazience wilgoć pojawia się bardzo często. Dodatkowym atutem jaki posiada wąski słupek łazienkowy jest jego szuflada z pełnym wysuwem. Dzięki tej szufladzie możemy korzystać ze słupka w pełni.

Firma Cersanit nie zostawiła swoich klientów bez możliwości wyboru, oczywiście słupków łazienkowych jest wiele, jak na przykład słupek łazienkowy Defra Granada, czy Olivia, które nie tracą na popularności. Wszystko jest oczywiście kwestią tego, czego właściwie potrzebujemy do swej łazienki. Firma Cersanit to mnogość modeli, które łączą ze sobą klasykę i nowoczesność.

Słupek Cersanit Crea dostępny w różnych wariantach kolorystycznych!

Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Crea występuje również w kilku wersjach kolorystycznych, a więc daje nam to możliwość dopasowania słupka łazienkowego Cersanit do różnych stylów wnętrz. Kolor słupka dąb świetnie odnajdzie się w łazienkach typu boho, a szary mat w łazienkach w stylu skandynawskim. Pamiętajmy również, że słupek łazienkowy 40cm posiada regulowany mechanizm zawieszania, a także ukryte uchwyty, co pozwala na pełną swobodę i łatwość montażu.