Słupek łazienkowy 30 cm Elita Barcelona
Łazienka

Recenzja – Słupek łazienkowy 30 cm Elita Barcelona

Prócz świetnego modelu szafki łazienkowej, jakim jest słupek łazienkowy 40 cm Elita Kwadro Plus, w ofercie producenta mebli łazienkowych znaleźć możemy jeszcze inne klasyczne i bardziej nowoczesne słupki łazienkowe. Przykładem takiej szafki słupka łazienkowego jest słupek łazienkowy 30 cm Elita Barcelona. To kolejny doskonały słupek skonstruowany na miarę potrzeb klientów poszukujących dobrej jakości mebli. Słupek łazienkowy wiszący doskonale wkomponowuje się w wystrój łazienki o mniejszych rozmiarach, ale będzie doskonały również w kompozycji z innymi meblami w łazience dużej, lub pokoju kąpielowym.

Wąski słupek łazienkowy Elita Barcelona

Łazienki od jakiegoś czasu to już nie tylko miejsce załatwiania fizjologicznych potrzeb, to również miejsce relaksu i odpoczynku. Powinno ono zatem być funkcjonalne, ale jednocześnie estetyczne. Tutaj doskonale sprawdzi się słupek łazienkowy 30 cm Elita Barcelona, który jest dość wąskim słupkiem łazienkowym, ale funkcjonalnym ze względu na 4 regulowane półki, dwoje drzwi, a także system cichego domykania Soft Close, który sprawia, że hałas przy użytkowaniu słupka nie jest już problemem. Słupek łazienkowy 30 cm, to szafka wykonana z laminowanych płyt, które pokryte zostały powłoką wilgocioodporną i jest jednym z najchętniej wybieranych słupków. To dlatego, że jest wykonany w klasycznym stylu, czyli ma 4 półki oraz dwoje drzwi, a także jest ciekawy pod względem kolorystycznym. Kolor piemonte sprawdzi się bowiem nie tylko w łazienkach klasycznych, ale również w stylu boho.

Wiszące meble łazienkowe Elita

Słupek łazienkowy wiszący 30 cm Elita Barcelona, jest słupkiem wysokim, mierzy 150cm, a jego głębokość to 23,8cm. Z racji, że jest on podwieszany, to możemy go ustawić na dowolnej, dogodnej dla siebie wysokości. Słupek łazienkowy 30 cm, to taki, w którym z łatwością zmieścimy ręczniki, kosmetyki, przybory higieniczne, a także detergenty do prania. Nie da się ukryć, że w każdej łazience przydatny jest dodatkowy słupek. Zwłaszcza, jeśli łazienka jest niewielka, a mieszkanie zamieszkuje więcej niż jedna osoba.