Słupek łazienkowy 30 cm Defra Granada
Łazienka

Recenzja – Słupek łazienkowy 30 cm Defra Granada

Co wiemy o firmie Deftrans? Przede wszystkim, że jest to jeden z wiodących producentów mebli łazienkowych. W ofercie firmy znajdziemy wiele propozycji mebli, które mogą idealnie wpasować się w nasz styl, ale przede wszystkim potrzeby. Szafka łazienkowa i słupki Deftrans to przede wszystkim wiele modeli i ponadczasowe wzornictwo. Ciekawym przykładem słupka łazienkowego, który być może będzie mógł się znaleźć w naszym domu jest słupek łazienkowy 30 cm Defra Granada.

Słupek łazienkowy Defra Granada – opis produktu

Jak wygląda ten słupek łazienkowy 30cm? Otóż jest to wąski słupek łazienkowy, którego korpus jest w kolorze orzecha rockford, a fronty stanowią nowoczesne płyty laminowane w kolorze czarnego betonu! To iście nowoczesne rozwiązanie, ponieważ doskonale wpisuje się w styl nowoczesnych łazienek. W zestawieniu z ciekawą kolorystyką płytek oraz ceramiką uzyskać możemy naprawdę niepowtarzalny styl w naszej łazience. A to przede wszystkim za sprawą słupka łazienkowego 30 cm Defra Granada. Dodatkowego uroku, a jednocześnie uniwersalności dodają słupkowi uchwyty w kolorze chromu. Wówczas do łazienki możemy wkomponować zarówno czarną, jak i chromowaną armaturę. To sprawia, że wiszący słupek łazienkowy jest jednocześnie nowoczesny, ciekawy, ale również uniwersalny.

Jeśli chodzi o sposób montażu słupka, to jest on bardzo prosty, ponieważ producent przewidział regulowane zawieszki ułatwiające montaż, a także uchwyty dostępne w kolorze różowego złota, czarnym i białym. Trzeba wspomnieć również o tym, że słupek jest już zmontowany, a więc nie musimy samodzielnie skręcać mebla.

Wyposażenie słupka Defra Granada

Dodatkowo słupek łazienkowy 30 cm posiada szuflady z systemem cichego domykania, który nazwany został przez producenta systemem SoftClose. Dzięki temu, o hałasach przy zamykaniu nie ma mowy. Słupek łazienkowy czarny wykonany jest z wysokiej jakości płyty Defra Laminate, która dodatkowo podnosi trwałość i jakość słupka łazienkowego, jak i całej serii mebli. Nadmienić warto, że szafki Deftrans, to nie tylko słupek łazienkowy 30 cm Defra Granada, to również szereg innych modeli do wyboru, jak na przykład meble Defra Trento, czy Fonte.