Łazienka

Jakiej firmy baterie łazienkowe wybrać?

Łazienka składa się z wielu elementów. Tak naprawdę to od nich wszystkich zależy, czy będzie to pomieszczenie estetyczne i funkcjonalne. Baterie są jednymi z nich. To właśnie z nich korzystamy najczęściej. I dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę wybierając te odpowiednie.

Nie tylko wygląd ich jest istotny, ale także a może i przede wszystkim liczą się parametry techniczne. Rynek jest dziś przepełniony bateriami pochodzącymi od wielu firm. Oczywiście jedne z nich są lepsze, inne gorsze. Od wyboru baterii zależne jest to, czy tak naprawdę będzie w sposób komfortowy korzystali z łazienki.

Szczególnie wtedy, gdy chcemy zamontować modele podtynkowe – parametry techniczne powinny być istotne. W innym przypadku, przy najmniejszej ich awarii trzeba będzie kuć ściany, co jest zawsze problematyczne.

baterie łazienkowe

Eleganckie baterie łazienkowe Kohlman

Jednymi z lepszych baterii, jakie dostępne są na rynku są te marki Kohlman. To właśnie one są połączeniem ponadprzeciętnej estetyki i funkcjonalności. Baterie Kohlman, wyposażone zostały w ceramiczne elementy, dzięki którym pracują płynnie i przez długi czas są bezawaryjne. Na końcu wylewki posiadają perlatory.

To właśnie dzięki nim wypływająca woda jest przyjemna w kontakcie ze skórą, ma większą objętość i w rezultacie zużywamy jej mniej. Rachunki za nią są także dużo niższe.  Do najczęściej wybieranych należą czarne baterie Kohlman. To właśnie one są hitem ostatnich sezonów. Baterie czarne pasują do wielu nowoczesnych aranżacji, gdzie kolorystyka ma duże znaczenie. Czerń jest synonimem elegancji i minimalizmu. To one będą idealnie pasowały do wnętrz jasnych, gdzie mogą stanowić kontrapunkt kolorystyczny, lub współgrać z innymi elementami w kolorze czarnym.

Polecany sklep z bateriami Kohlman – https://www.lazienkiabc.pl/Kohlman-p156/Baterie-lazienkowe-c1

Polski producent baterii łazienkowych Deante!

Baterie łazienkowe Deante, z całą pewnością należą do jednych z lepszych, jakie dostępne są na rynku. Baterie zostały wykonane z dobrej jakości mosiądzu, który posiada wysoką zawartość miedzi. Stop, który składa się z dobrej jakości materiałów jest gwarantem wieloletniej żywotności produktu.

Wysokojakościowe głowice ceramiczne są trwałe i mają wpływ na prawidłowe funkcjonowanie. Aeratory, które zamontowane są na końcu wylewki, mieszają wodę z powietrzem. W rezultacie woda ma większą objętość i jest przyjemniejsza podczas kontaktu ze skórą.

Marka Deante w swoim asortymencie posiada baterie, które dostępne są w wielu stylach a także i w kolorach wykończenia. Większość baterii sprzedawanych jest razem z korkiem automatycznym tylu klik-klak. Baterie Deante pomimo niskiej ceny mogą z cała pewnością konkurować z modelami zagranicznymi.